GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figurin 4537667
nr 453 7667
Figurin
Fåglar, Hutschenreuter, höjd: 23, 5 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 februari 2007
kl 17:16:45
100 kr
200 kr